1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
igor5row1
Последна активност:
3 Април 2020 во 22:59
Зачленет:
8 oктомври 2019
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
30 Јануари 1973 (Возраст: 47)

Сподели

igor5row1

Intern, 47

igor5row1 последен пат беше виден (како):
3 Април 2020 во 22:59