• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

igor.krstev

Веб-страница
http://www.xsoft.mk
Професија
Software architect
Програмски јазици
C#, Delphi, Java Script,Transact SQL

Internet technologies: ASP.NET, IIS, HTML/DHTML, CSS, XML, Java Script, Web Services
Интереси
Area of interests: e-commerce, e-business;

Programing technologies : C#,ASP.NET, Java Script,Transact SQL,IIS, HTML/DHTML, CSS, XML, Java Script, Web Services
На врв Дно