1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Igor@arsenal
Последна активност:
20 Септември 2011
Зачленет:
18 Септември 2011
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 1

Роденден:
10 Август 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Igor@arsenal

Intern, 29

Igor@arsenal последен пат беше виден (како):
20 Септември 2011