1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Igor Aircon
Последна активност:
21 oктомври 2015
Зачленет:
10 Јули 2012
Мислења:
21
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10

Следачи 1

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Skopje
Занимање:
Masinski inziner

Сподели

Igor Aircon

Intern, Машко, од Skopje

www.aircool.com.mk 24 Март 2015

Igor Aircon последен пат беше виден (како):
21 oктомври 2015