1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ifkas
Последна активност:
19 Август 2019
Зачленет:
2 Февруари 2009
Мислења:
7
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
180

Сподели

ifkas

Intern

ifkas последен пат беше виден (како):
19 Август 2019