1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Idefix

 1. Idefix
 2. Idefix
  Испрати

  VoIP

  ne e besplatno megjutoa e PREMNOGU EFTINO.
  Мислење од: Idefix, 26 Јули 2010 Во форумот: VoIP
 3. Idefix
 4. Idefix