1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
icka
Последна активност:
30 Јули 2018
Зачленет:
22 Септември 2009
Мислења:
70
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
60
Роденден:
16 Јули 1986 (Возраст: 33)
Веб-страна:

Сподели

icka

Intern, 33

icka последен пат беше виден (како):
30 Јули 2018