1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

IcePick's Recent Activity

 1. IcePick одговори на темата Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства.

  Јас од паневропа добив одговор дека они немаат никаква гаранција на контролерите и на никоја фирма не даваат они гаранција, поправка...

  17 Август 2019 во 15:29
 2. IcePick одговори на темата Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства.

  Првиот пат ме пратија уредот да го однесам во Галерија они биле сервис и од таму ме вратија се јавив во Анхоч и ми рекоа дека имало...

  17 Август 2019 во 01:45
 3. На IcePick му/ѝ се допаѓа мислењето на Necromancer во темата Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства.

  @IcePick не се предавај, истово стави го на лист хартија во форма на допис (жалба, поплака) и поднеси го во архива официјално, па види...

  17 Август 2019 во 01:30
 4. IcePick одговори на темата Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства.

  Bluetooth 4.0 или нагоре можеш да користиш за конекција на Dualshock 4 со пц. Работата е што контролерот прво мора да направи sync со...

  17 Август 2019 во 01:28