1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат IcePick

 1. Garfield'

  Intern, Машко, 22
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  47
  Поени од трофеи:
  30
 2. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,808
  Допаѓања:
  5,011
  Поени од трофеи:
  2,312