1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од icemanMK

 1. 10
  Доделено: 20 Јануари 2017

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 2. 50
  Доделено: 2 Јуни 2016

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!