1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

icemanMK's Recent Activity

  1. На icemanMK му/ѝ се допаѓа мислењето на gokica во темата ПЦ глувчиња.

    Ај нека се угоде. Место не ме фати. Мораше да бидам комплетен. [ATTACH]

    20200217_131029-01.jpeg 17 Февруари 2020 во 14:20