• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Ibrakadabra
Реакции
7
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • jas go imam istiot lap top hp Compaq nx6110 NEMA FABRICKI wi-fi ima samo opcija da mu se vgradi preku slotot odozdola. Bev prasav vo login mi rekoa okolu 3000den e.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно