• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

IbnKethir

Роденден
април 30
Професија
Student
Омилен цитат
Јас го гледам светот единствено како поле за натпревар на народите
Музика
instrumentali
Програмски јазици
c,c++,css,html,php,asp.net,C#
Најчесто користени апликации
Microsoft Visual Studio
Омилен спорт
basketboll
На врв Дно