1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ibn Kajjim
Последна активност:
16 Февруари 2014
Зачленет:
15 Април 2013
Мислења:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко

Сподели

Ibn Kajjim

Intern, Машко

Ibn Kajjim последен пат беше виден (како):
16 Февруари 2014