1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
HyperFreak
Последна активност:
1 Јули 2011
Зачленет:
28 Март 2011
Мислења:
66
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Сподели

HyperFreak

Intern

HyperFreak последен пат беше виден (како):
1 Јули 2011