1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
HyBRiD_HeLL
Последна активност:
3 Август 2008
Зачленет:
13 Април 2007
Мислења:
106
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
0

Сподели

HyBRiD_HeLL

Intern

HyBRiD_HeLL последен пат беше виден (како):
3 Август 2008