1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
humdroid
Последна активност:
18 Септември 2019 во 16:30
Зачленет:
13 Јануари 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
12 oктомври 1985 (Возраст: 33)

Сподели

humdroid

Intern, Машко, 33

humdroid последен пат беше виден (како):
18 Септември 2019 во 16:30