1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
humanbuba
Последна активност:
30 Декември 2015
Зачленет:
29 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
23 Јуни 1996 (Возраст: 23)

Сподели

humanbuba

Intern, Машко, 23

humanbuba последен пат беше виден (како):
30 Декември 2015