• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од hubejb

 1. H

  Кој софтвер е најдобар за една издавачка куќа + книжара.

  Ви благофарам marv, јас освен овој www.zonel.com.mk го знам и www.infobiro.com, овој сум го користел ама не сум задоволен + знам и за www.point.com.mk. Point ми се допаѓа зошто е портабилен ама не знам колку ќе биде ефикасен. Ако имате уште некоја информација со се срце ви благодарам.
 2. H

  Кој софтвер е најдобар за една издавачка куќа + книжара.

  За евиденција на малопродажба, и за финанси.
 3. H

  Кој софтвер е најдобар за една издавачка куќа + книжара.

  Драги форумаши, има некој знаење, кој софтвер во Македонија е најдобар за една издавачка куќа + книжара. Ви благодарам.
На врв Дно