• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Hristijan_95
Реакции
175
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Da ne sakas da go smenis 2600 za 4770k? Samo procesori so tvoja doplata?
  Hristijan_95
  Hristijan_95
  Неможам да го возам на мојава матична, така да ако склопам нешто со матичната за некој ден, ќе те контактирам.. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно