• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од hristijan46

 1. H

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  И тоа е штиклирано пак неможе
 2. H

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  Точни се сетинзите а и го ресетирав ама пак нема интернет
 3. H

  Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија

  здраво.. имам проблем со интернетот на sony ericsson xperia arc ,проблемот е со тоа што внесов сетинзи за интернет од вип на припејд картица ама неќе да се уклучи а пак на постпејд само редиш картица и одмасе конектира ако може помош ви благодарам
На врв Дно