1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Hristijan1
Последна активност:
26 Септември 2019
Зачленет:
1 Септември 2016
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
8 Април 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Hristijan1

Intern, Машко, 28

Hristijan1 последен пат беше виден (како):
26 Септември 2019