• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HonGCheN

Роденден
февруари 21
Музика
House, Trance
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=g1_jtzVN7Mk
Програмски јазици
Packal, C++, HTML
Пол
Машки
Омилен спорт
Пливање
Интереси
Програмирање, Мрежи

Потпис

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно