1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
HonGCheN
Последна активност:
7 Март 2015
Зачленет:
22 Јануари 2011
Мислења:
56
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
Февруари 21

Сподели

HonGCheN

Intern, Машко

HonGCheN последен пат беше виден (како):
7 Март 2015