1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
hmmm
Последна активност:
11 Февруари 2019
Зачленет:
30 ноември 2007
Мислења:
1,242
Допаѓања:
81
Поени од трофеи:
395

Сподели

hmmm

Gaining Experience

hmmm последен пат беше виден (како):
11 Февруари 2019