1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
hipice
Последна активност:
2 Август 2014
Зачленет:
31 Јули 2014
Мислења:
8
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
28 Јуни 1984 (Возраст: 35)

Сподели

hipice

Intern, Машко, 35

hipice последен пат беше виден (како):
2 Август 2014