1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
highflyer
Последна активност:
24 Мај 2019 во 13:02
Зачленет:
3 Јануари 2010
Мислења:
216
Допаѓања:
153
Поени од трофеи:
277

Ги следи 1

Пол:
Машко

Сподели

highflyer

Gaining Experience, Машко

highflyer последен пат беше виден (како):
24 Мај 2019 во 13:02