1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Heruvin
Последна активност:
20 Јануари 2020
Зачленет:
5 ноември 2010
Мислења:
108
Допаѓања:
87
Поени од трофеи:
100

Сподели

Heruvin

Gaining Experience

Heruvin последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2020