1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
HEPBO3HA
Последна активност:
20 Јуни 2019
Зачленет:
19 Февруари 2016
Мислења:
17
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
35

Ги следи 1

Пол:
Женско
Роденден:
7 Април 1993 (Возраст: 26)

Сподели

HEPBO3HA

Intern, Женско, 26

HEPBO3HA последен пат беше виден (како):
20 Јуни 2019