1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Hatake Kakashi
Последна активност:
13 Февруари 2020
Зачленет:
14 Декември 2011
Мислења:
72
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
70

Ги следи 2

Пол:
Машко

Сподели

Hatake Kakashi

Intern, Машко

Hatake Kakashi последен пат беше виден (како):
13 Февруари 2020