1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Haribda
Последна активност:
5 Јули 2017
Зачленет:
2 Декември 2007
Мислења:
20
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60

Сподели

Haribda

Intern

Haribda последен пат беше виден (како):
5 Јули 2017