1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои HardCorec ги следи

 1. Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,066
  Допаѓања:
  8,366
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,031
  Допаѓања:
  1,152
  Поени од трофеи:
  355
 3. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,644
  Допаѓања:
  6,768
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. gOJDO

  Мислења:
  8,939
  Допаѓања:
  12,234
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,394
  Допаѓања:
  10,169
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. I.Cage

  Intern, Машко, 34
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  30
 7. kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,320
  Допаѓања:
  3,716
  Поени од трофеи:
  2,217
 8. Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,333
  Допаѓања:
  9,739
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. skullmonkey

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,961
  Допаѓања:
  3,089
  Поени од трофеи:
  1,837
 10. smole

  Unstoppable
  Мислења:
  2,995
  Допаѓања:
  3,385
  Поени од трофеи:
  1,812