1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат HardCorec

 1. Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,401
  Допаѓања:
  8,876
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  856
  Допаѓања:
  1,418
  Поени од трофеи:
  280
 3. Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,754
  Допаѓања:
  7,191
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. fikus

  Intern, Машко
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 5. Garfield'

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  75
 6. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,333
  Допаѓања:
  1,002
  Поени од трофеи:
  842
 7. kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,705
  Поени од трофеи:
  2,217
 8. Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,530
  Допаѓања:
  10,572
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 10. Royston

  Intern, Машко
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  20
 11. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,825
  Допаѓања:
  9,068
  Поени од трофеи:
  2,342