1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Happy ги следи

 1. DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. Devojkata

  Redhair Geek, 28
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  245
 3. dramallama

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  366
  Допаѓања:
  259
  Поени од трофеи:
  205
 4. Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,442
  Допаѓања:
  879
  Поени од трофеи:
  492
 5. psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,328
  Допаѓања:
  27,044
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  1,335
  Поени од трофеи:
  642
 7. ThundeR

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  247