1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Happy

 1. Devojkata

  Redhair Geek, 28
  Мислења:
  174
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  245
 2. ThundeR

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  54
  Поени од трофеи:
  247