• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
H
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Druze eve ti od set e zemena

  SABERTOOTH X58, LGA1366, Intel® X58 /ICH10R, Up to 6400 MT/s ; Intel® QuickPath Interconnect, 6DDR3(Triple Channel), DDR3 1866/1800/1600/1333/1066 Non-ECC,Un-buffered Memory, 2 x PCIe 2.0 x16 (dual at x16/x16 mode), NVIDIA® Quad-GPU SLI™ Technology ATI® Quad-GPU CrossFireX™ Technology, SATA 3Gb/s  Asus
  Цена (со ДДВ) 11.786 ден. / 190,10 €
  Гаранција 1050 дена
  ДДВ 5%
  Шифра 24994
  Количина Нема
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно