1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
$h@doW m@n
Последна активност:
18 ноември 2019
Зачленет:
24 Февруари 2008
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
170

Сподели