Неодамнешна содржина од Gustaf

 1. G

  Дали досега некој имал искуство со страната Fan Box ?

  Здраво на сите. Дали досега некој имал искуство со страната Fan Box ? Се работи за следнава страна: Fan Box Ме интересира дали има некоја заработувачка и слично. Ако некој има некое искуство или сака да ја посети нека пише. :geek: Однапред Благодарам :hay:
 2. G

  Проблеми во Windows XP со Automatic Restart

  Мојот е Gustaf a Ernesto е на другар ми. Му средувам PC па му го покажав и форумот :bravo: Тоа е тоа :P
 3. G

  Проблеми во Windows XP со Automatic Restart

  Благодарм Steff_Maja и daci92 :bravo: Ја завршив работата. За тоа црвено знам :D така да нема да има проблем Јас си ја завршив работата. Сега може слободно да биде затворена темата. :wohoo:
На врв Дно