1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GuaRDiaN
Последна активност:
9 oктомври 2019
Зачленет:
17 Јули 2008
Мислења:
11
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
312
Роденден:
10 Февруари 1994 (Возраст: 25)

Сподели

GuaRDiaN

Intern, 25

GuaRDiaN последен пат беше виден (како):
9 oктомври 2019