• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Грне

Прекар
Грне
Професија
Енолог, snimac na filmovi
Омилен цитат
"Сите среќни фамилии личат една на друга, секоја несреќна фамилија несреќна е на свој начин"
Музика
од касика до хард рок
Програмски јазици
/
Омилен спорт
мото гп
На врв Дно