1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат gremlin

 1. BlackOuttheWoRlD

  Intern, Машко
  Мислења:
  257
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  75
 2. bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Longyearbyen
  Мислења:
  1,685
  Допаѓања:
  2,662
  Поени од трофеи:
  1,517
 3. GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 39, од Битола
  Мислења:
  248
  Допаѓања:
  179
  Поени од трофеи:
  90
 4. Ghost

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  20
  Поени од трофеи:
  302
 5. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,826
  Допаѓања:
  5,003
  Поени од трофеи:
  2,312