1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GreenRoot
Последна активност:
16 Декември 2019 во 01:12
Зачленет:
1 oктомври 2011
Мислења:
918
Допаѓања:
866
Поени од трофеи:
412

Ги следи 1

Следачи 1

Локација:
Охрид
Занимање:
Графички дизај

Сподели

GreenRoot

On your way to fame, од Охрид

GreenRoot последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 16 Декември 2019 во 01:12