1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
greenline
Последна активност:
18 ноември 2019 во 16:07
Зачленет:
19 Мај 2012
Мислења:
98
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
5 Мај 1989 (Возраст: 30)

Сподели

greenline

Intern, Машко, 30

greenline последен пат беше виден (како):
18 ноември 2019 во 16:07