1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
GREEMAK GROUP
Последна активност:
14 Јули 2020 во 19:59
Зачленет:
31 Август 2016
Мислења:
10
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
30

Следачи 2

Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
Продажба на опрема за ладење и греење

Сподели

GREEMAK GROUP

Верификувана компанија, од Скопје

GREEMAK GROUP последен пат беше виден (како):
14 Јули 2020 во 19:59
  1. На профилот на GREEMAK GROUP сеуште нема пораки.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Веб-страна:
  https://www.facebook.com/Greestore-GROUP-DOO-Skopje-567347826779846/
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  Продажба на опрема за ладење и греење
  GREE Electric Appliance, Inc. of Zhuhai (“GREE”) е најголем производител на клима уреди во светот. Со седиште во градот Zhuhai (Кина) ,производството се одвива во 9 фабрики ширум светот и во нив се вработени повеќе од 80.000 работници , а од кои повеќе од 5.000 се инжињери од оделот за истражување и развој. Заради големиот истражувачко-развоен одел, денес GREE е горд сопственик на повеќе од 3.500 пријавени патенти.

  Потпис

  Профилот на оваа компанија на ИТ Форум припаѓа на GREEMAK GROUP и е верификуван од страна на администрацијата.