• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Grasshopper98

  1. Grasshopper98

    Дали некој ја знае или ја игра играта Talisman Online? Пишете :)

    Ти прочита што пишува горе? Дали некој ја знае или ја игра играта прашувам дали има некој од тука што ја игра оваа игра...
На врв Дно