• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

graf

Роденден
18 јануари 1988 (Возраст: 33)
Професија
Student for now maybe in the Future Web Developer
Омилен цитат
Верувај му на секого,само не му верувај на ѓаволот во нив!``
Музика
Progessive House,House, Trans(a little) , Chill Out and others :)
Најчесто користени апликации
Gtalk
Skype
Winamp
Chrome
Омилен спорт
FootBall
Интереси
Asp.Net

Контакт

Скајп
martin.dimovski

Следачи

Трофеи

 1. 110

  10 години со нас

  Имаш причина да частиш, денес правиш Љубилеј ;)
 2. 50

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!
 3. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 4. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно