1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
GotiX
Последна активност:
8 Мај 2009
Зачленет:
13 Април 2007
Мислења:
22
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Ги следи 2

Роденден:
13 Февруари 1981 (Возраст: 38)

Сподели

GotiX

Intern, 38

GotiX последен пат беше виден (како):
8 Мај 2009