1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gotiks
Последна активност:
22 oктомври 2014
Зачленет:
23 Јуни 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
30 Јануари 1979 (Возраст: 40)
Локација:
Skopje

Сподели

Gotiks

Intern, Машко, 40, од Skopje

Gotiks последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2014