1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Gorthok
Последна активност:
21 ноември 2019
Зачленет:
17 oктомври 2015
Мислења:
1
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
19 Мај 1991 (Возраст: 28)

Сподели

Gorthok

Intern, Машко, 28

Gorthok последен пат беше виден (како):
21 ноември 2019