• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Gorskin

Прекар
Gorskin
Професија
Profesionalec
Омилен цитат
Drew, make no mistake. Should you choose to test my resolve in this matter, you'll be looking at an outcome, that will have a finality, that is beyond your comprehension. And you will not be counting days, months or years... but millenniums. In a place with no doors...
Музика
Rock Jazz & Guitar virtuosos.
Најчесто користени апликации
Object Dock
Омилен спорт
F1(McLaren), Football (Fc Internazionale).

Трофеи

 1. 5

  Се допаѓате некому

  Некој некаде реагираше позитивно на некоја од вашите пораки. Продолжете така за да добиете повеќе!
 2. 5

  Прва порака

  Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно